Hidroizoliacija

Hidroizoliacinės dangos

Poliurėja  (Polyurea) – tai dviejų komponentų aukštu slėgiu išpurškiama, per kelias sekundes išdžiūstanti, labai tvirta, besiūlė hidroizoliacinė danga, pasižyminti dideliu atsparumu trinčiai, chemikalams, saulės spinduliams ir tuo pačiu esanti labai elastinga.

Poliuretaninė membrana – tai vieno komponento besiūlė, itin elastinga, atspari trinčiai, mechaniniam ir cheminiam poveikiui hidroizoliacinė danga. Poliuretaninė membrana išgarina drėgmę ir puikiai sukimba su įvairiais paviršiais. Tai pigus, ilgaamžis ir labai efektyvus būdas apsaugoti pastato konstrukcijas nuo drėgmės.

plačios panaudojimo galimybės

Poliurėja (Polyurea)

Poliurėja hidroizoliacinės dangos panaudojimo galimybės išties yra labai plačios: ji tinkama naudoti tiek pastato pamatų ar stogo hidroizoliacijai, tiek hidroizoliuoti balkonams, baseinams ar bet kokiems kitiems objektams, kuriuos reikia apsaugoti nuo korozijos ar dėvėjimosi. Poliurėja danga pasižymi dideliu pranašumu prieš kitas medžiagas dėl labai greito įrengimo, itin didelio tamprumo bei atsparumo trinčiai. 

Poliurėja (Polyurea) – hidroizoliacinė danga, pasižyminti puikiomis savybėmis

Be to, kad poliurėja danga yra itin tvirta, pasižymi dideliu atsparumu trinčiai, chemikalams ir saulės spinduliams bei tuo pačiu yra labai elastinga, ji turi ir daugiau puikių savybių:

  • labai greitai džiūstanti – išpurkšta išdžiūsta per kelias sekundes;
  • nepralaidi vandeniui;
  • besiūlė – tai dar labiau užtikrina šios hidroizoliacinės dangos veiksmingumą ir patikimumą;
  • bekvapė;
  • tinkama naudoti nepriklausomai nuo oro sąlygų – išdžiūsta esant nuo -30 iki +150 laipsnių pagal Celsijų ir netgi esant aukštam drėgmės lygiui.

Dėl visų šių savo privalumų Polyurea danga yra labai universali ir gali būti naudojama kone visur: tiek pastato pamatų, tiek stogo hidroizoliacijai, taip pat hidroizoliuoti betonui, balkonams, vonios kambariams, vandens talpoms ir saugykloms, baseinams, šulinių ir nuotekų valymo įrenginių įdėklams ar bet kam kitam, ką reikia apsaugoti nuo drėgmės. Poliurėja taip pat gali būti naudojama kaip komercinių patalpų grindų ar automobilių stovėjimo aikštelių danga.

Poliuretaninė membrana. Puikus kainos ir kokybės santykis

Kaip jau buvo minėta, poliuretaninė membrana yra vienakomponentė, besiūlė ir itin elastinga hidroizoliacinė danga. Purškiamas šis poliuretaninis skystis sureaguoja su ore esančia drėgme ir taip ant objekto sukuriama labai elastinga membrana, kuri itin gerai sukimba su daugeliu skirtinų paviršių.

Poliuretaninė membrana pasižymi puikiu atsparumu trinčiai, mechaniniam, cheminiam ir temperatūriniam poveikiui, saulės spinduliams bei natūralios aplinkos pažeidimams. Ši hidroizoliacinė danga gali būti naudojama pamatų ir stogų hidroizoliacijai, taip pat hidroizoliuoti balkonams, terasoms, vonios kambariams ir kitiems objektams, kuriuos siekiama apsaugoti nuo drėgmės

Tai pigus, ilgaamžis ir labai efektyvus būdas apsaugoti pastato konstrukcijas nuo drėgmės.

Parengiamieji darbai – ilgaamžiškumo garantas

Nors tiek Polyurea, tiek poliuretaninė membrana pasižymi puikiomis savybėmis, tačiau norint, kad danga tinkamai atliktų savo funkcijas ir tarnautų kuo ilgiau, prieš dengiant bet kurį objektą hoizoliacine danga, būtina tinkamai paruošti jo pagrindą

Pagrindo parengiamieji darbai:

  • visiškai pašalinti buvusią dangą, sutvarkyti nelygumus, kruopščiai užtaisyti visus įtrūkimus;
  • pagrindo paviršių nuvalyti, pašalinti riebalus, dulkes ir purvą;
  • su atitinkamomis priemonėmis nugruntuoti pagrindo paviršių.

 

Turite klausimų?